Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1575736
10060
27
30000
Légrády Sándor (1906-1987): 4 db képeslap terv 1922 (Cserkész). Tus, papír, jelzett, 8,5×13,5 (4×) cm 1573702
10061
27
Légrády Sándor (1906-1987): 2 db képeslap terv 1922 (Cserkész). Tus, papír, jelzett, 13,5×8,5 (2×) cm 1576597
10062
27
14000
Litkei József (1924-1988): Budai lépcsősor 1974. Tempera, papír, jelzett, 29×41 cm 1574868
10063
27
190000
Litteczky Endre (1880-1953): Tavaszi napsütés. Olaj, karton, jelzett, keretben, 70×98 cm
1586920
10064
27
30000
Márffy Ödön (1878-1959): Önarckép. Színezett litográfia, papír, jelzett, 29×21 cm 1586910
10065
27
30000
Márffy Ödön (1878-1959): Csinszka. Színezett litográfia, papír, jelzett, 16×13 cm 1562836
10066
27
1552787
10067
27
40000
Márkus Imre (1872-?): Anya gyermekével 1940. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm
1552769
10068
27
50000
Márkus Imre (1872-?): Önarckép ülő akttal 1941. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm
1569126
10069
27
14000
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree, Estére jutva a pesti Benczés fiuk kibiczelnek a szakácsnak. Ceruza, papír, jelzett, 17×25 cm 1583519
10070
27
11000
Melocco Miklós (1935-): A Léda sötét fürtjei. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
1549615
10071
27
160000
Molnár C. Pál (1894-1981): Église dans le montagne. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×58 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF