Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553000
10024
27
110000
Ferenczy Valér (1885-1954): Utca részlet. Olaj, karton, jelzett, 27×35 cm
1586666
10025
27
11000
Ferenczy Valér (1885-1954): Párizs, Place Denfert. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×16 cm
1550168
10026
27
120000
1552880
10027
27
110000
Gadányi Jenő (1896-1960): Női portré 1924. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 42×32 cm
1511967
10028
27
Gergely Imre (1868-1957): Kenyértolvaj. Lavírozott tus-ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm
1550092
10029
27
190000
Glatz Oszkár (1872-1958): Parasztlány. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 50×38 cm 1567315
10030
27
Gross Arnold (1929-2015): Emléklap II., színes rézkarc, papír, jelzett, 19,5×26,5 cm 1577082
10031
27
70000
Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1560595
10032
27
36000
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Hazatérő juh nyáj. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 40×50 cm 1587142
10033
27
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Ébédelő lovak. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 18×32 cm 1574888
10034
27
480000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kompozíció 1965. Kollázs, farost, jelzett (tükörírásban), keretben, 35×50 cm
1574853
10035
27
85000
Gyelmis Lukács János (1899-1979): Kilátás a hegyről. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF