Poster

Zahl der Lose: 49

cca 1920 Geiger Richárd (1870-1945): Könyv a gyermekről, A Gyermekekért Országos Gyermekegészségügyi Társaság nagyméretű reklám plakátja, Athenaeum Rt., jelzett, restaurált, 95x62 cm / Hungarian Childrens Health Organization advertisement poster, signed, restored, 95x62 cm
12304.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
1920 Tary Lajos (1884-1972): Elvettétek folyóinkat, elvettétek hegyeinket, ez legyen ezentúl Magyarország címere?, irredenta plakát, kiadja Magyarország Területi Egységének Védelmi Ligája, litográfia, Kellner és Mohrlüder Műintézete, hajtásnyomokkal, 90x63 cm / Hungarian irredenta lithograph poster, folded, 90x63 cm
12305.

1920 Tary Lajos (1884-1972): "Elvettétek folyóinkat, elvettétek hegyeinket, ez legyen ezentúl Magyarország címere?", irredenta plakát, kiadja Magyarország Területi Egységének Védelmi Ligája, litográfia, Kellner és Mohrlüder Műintézete, hajtásnyomokkal, 90x63 cm / Hungarian irredenta lithograph poster, folded, 90x63 cm

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
1921 Ödenburg Macht aus! Wir haben noch nicht genug geraubt. Soproni német nyelvű népszavazási antibolsevista propaganda plakát, litográfia, restaurált, 62x47 cm./ 1921 Antibolsevist propaganda poster for the Sopron referendum, color litography poster, restored, 62x47 cm.
12306.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1929 Visegrád, Budapest környéke, Szabad időnket töltsük a szabadban Magyar Királyi Államvasutak nagyméretű litografált reklámplakát s: Andor L. jelzéssel. Klösz György és fia nyomdája. Kartonra kasírozva, A karton hátoldalán másik Államasút plakát körbevágott példánya. / Hungarian Railways advertising poster. Large lithographic poster. 60x85 cm
12307.

1929 Visegrád, Budapest környéke, 'Szabad időnket töltsük a szabadban' Magyar Királyi Államvasutak nagyméretű litografált reklámplakát s: Andor L. jelzéssel. Klösz György és fia nyomdája. Kartonra kasírozva, A karton hátoldalán másik Államasút plakát körbevágott példánya. / Hungarian Railways advertising poster. Large lithographic poster. 60x85 cm

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1932 Joe May: Ketten egy autón. Nagyméretű litografált mozi filmplakát Restaurált, egy kis beszakadással. / 1932 Joe May: Two in a car. Large lithographic cinema movie film poster, Restored, with small tear. 90x120 cm
12308.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1930 Senator Celofilter reklámplakát. Kartonon. / Senator cigarette advertising on cartboard. 25x35 cm
12309.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1930 Igyál magyar borokat angol nyelvű reklám plakát. Gebhardt jelzett grafika kartonon, hibátlan állapotban / cca 1930 Drink Hungarian wines signed graphics on cartboard. 24x31 cm
12310.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1932 Bp., Az ideális központi melegvíz-fűtés Körting Rt., kisplakát, Kun S. grafikus munkája, 23x17 cm
12311.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1935 Nyilaskeresztes párt plakátja / Hungarian nazi (arrow-cross) party poster. 31x48 cm
12312.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1935 Hohner harmonika reklám plakát, színes litográfia. Hauptmann grafika, Klösz nyomda, f.k. Greiner A., gyűrődésekkel, kis szakadással, 70x49 cm / Hohner harmonica advertisement poster, lithography, 70x49 cm
12313.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1935 Puczkó gyulai hentesáru-különlegességek. Kifüggeszthető karton reklámplakát. Barcza jelzéssel. / Butcher commercial on cartboard. 28x21 cm
12314.

cca 1935 "Puczkó" gyulai hentesáru-különlegességek. Kifüggeszthető karton reklámplakát. Barcza jelzéssel. / Butcher commercial on cartboard. 28x21 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1936 Ein Volk - ein Reich - ein Führer!, náci propaganda plakát, kartonra kasírozva, viseltes állapotban, restaurált, 62x46 cm./ cca 1936 Ein Volk - ein Reich - ein Führer! nazi propaganda poster, on canvas, in poor condition, restored, 62x46 cm.
12315.

cca 1936 "Ein Volk - ein Reich - ein Führer!", náci propaganda plakát, kartonra kasírozva, viseltes állapotban, restaurált, 62x46 cm./ cca 1936 "Ein Volk - ein Reich - ein Führer!" nazi propaganda poster, on canvas, in poor condition, restored, 62x46 cm.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF