Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 5

Der Radfahrsport in Bild und Wort. Vorw. v. Hans-Erhard Lessing. Leipzig, 1897. Weber. 104 képpel. Kissé ázott egészvászon kötésben. A kerékpársport egyik alapmunkája. / With 104 illustrations. In slightly soaked Full linen binding.
15201.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
Dr. Mező Ferenc: The Stockholm Olympiad. 1912 LOlympiade de Stockholm. 1912 Hungarian Olympic Library. Bp., 1955, Magyar Olimpiai Bizottság, 63 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, francia és angol nyelven./ Paperbinding, with damaged spine, in French and English language.
15202.

Dr. Mező Ferenc: The Stockholm Olympiad. 1912 L'Olympiade de Stockholm. 1912 Hungarian Olympic Library. Bp., 1955, Magyar Olimpiai Bizottság, 63 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, francia és angol nyelven./ Paperbinding, with damaged spine, in French and English language.

Rufpreis:
1 000 HUF
Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, néhány lapszélén javítással, két lapon lapközepi hiánnyal, katonai jellegű bejegyzésekkel néhány képnél, valamint névbejegyzéssel: Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok), német nyelven. Német nyelvű könyv az osztrák-magyar lovassoportról, számos katonai és magyar vonatkozással. / Large book about horse-riding, racing and breeding. Half-linen-binding, damaged, 7 full sized tables are missing. in German.
15203.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Matolay Elek: Tornazsebkönyv. A tornászat német-magyar műszótárával. Pest, 1869, Rudnyánszky Béla, 197 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15204.

Rufpreis:
3 000 HUF
Byssz Róbert Sportkarikaturái. Bp., 1932, Kalász-ny.  Kiadói, zsínórral füzött egészvászon-kötés.  Készült összesen 300 példányban, a fenti a 181. számú, aláírt, kézzel számozott, keltezett példány. Jó állapotban.
15205.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF