Osztrák-Magyar Monarchia ~1868-1918. "5. Császári és királyi Ulánus Ezred" aranyozott, zománcozott sapkajelvény, függőleges tűvel (20,5x37mm) T:2 / Austro-Hungarian Empire ~1868-1918. "K.u.K. Ulanen Regiment No. 5" gold plated, enamelled cap badge with vertical needle (20,5x37mm) C:XF
~1885-1935. "József Főherceg Katonai Hadastyán Egylet" zománcozott, festett kitűző (38x57mm) T:2 hajlott lándzsafejek / Hungary ~1885-1935. "Archduke Joseph Military Veteran Club" enamelled, painted pin (38x57mm) C:XF bent speartips
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, korabeli, de nem eredeti dísztokban T:2 kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon, in contemporary but not original case C:XF small enamell error NMK 282.
~1914. "Világháború emléke / Isten éltesse vitéz hadseregünket" Cu emlékérem (29mm) / Hungary ~1914. "In memory of the World War / God Bless Our Brave Army" (29mm) T:2,2-
Osztrák-Magyar Monarchia 1914- 1917. "M. Kir. Debreczeni 3. H. Gy. Ezr. (Magyar Királyi Debreceni Harmadik Honvéd Gyalogezred)" fém jelvény (30x40mm) T:2- repedés / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "M. Kir. Debreczeni 3. H. Gy. Ezr. (Hungarian Royal 3rd Honved Infantry Regiment of Debrecen)" metal badge (30x40mm) C:VF cracked
1914-1918. "Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott Br kitüntetés, eredeti "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" gyártói jelzésű tokban, a függesztőkarikán csillag jelzéssel és elcsúszott "MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói beütéssel T:2 több zománchiba / Hungary 1914-1918. "Gold Cross of Merit with Crown, on red ribbon" gilt Br decoration in original "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - ...
1915. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával, széleken szakadásokkal, egy 4cm-es szakadással, kis lyuk (51x42,5cm) / Hungary 1915. Awarding warrant of the "Red-Cross Silver Medal with military ornament" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator, with tears at the edges, one 4cm long tear, small h...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "In memoriam 1914-1915" fém hadizászló-szög eredeti "Hanser Károly" feliratú dísztokban (34x65mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "In memoriam 1914-1915" metal war flag nail in original case with "Károly Hanser" mark (34x65mm) C:AU