Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem "Peres Sándor óvónőképző-intézeti igazgató" részére (91,51g/60mm) T:1-,2 / Hungary 1896. "National Exhibition of 1896 / Contributors Medal" Br commemorative medal for "Sándor Peres kindergarten teacher training institute principal". Sign.: Fülöp Beck Ötvös (91,51g/60mm) C:AU,XF HP 754.
Bognár György (1944- ) 1996. "Magyar Vasút - 150 éve Európában 1846-1996 / Budapest Nyugati Pályaudvar" jelzett Ag emlékérem (28,35g/0.925/42,5mm) + 1996. "Magyar Vasút - 150 éve Európában 1846-1996 / Budapest Keleti Pályaudvar" jelzett Ag emlékérem (28,35g/0.925/42,5mm) + 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában / Pest-Buda" jelzett Ag emlékérem (28,35g/0.925/42,5mm). Mindhárom érem együtt, eredet...
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. "A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939" Br emlékérem (247g/90mm) T:2 / Hungary 1939. " Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (247g/90mm) C:XF
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Gulyás Sarolta 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (94,17g/0.925) + "Szent Korona / Rakacai Korong" (93,06g/0.925) + "Attila kardja / Bezdédi tarsoly" (93,7g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,55g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,...
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" (320g/85,5mm) + "CASTRVM BVDENSE / Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota" (422g/100mm) Br emlékérem pár, eredeti dísztokban T:1- / Hungary ND "Budapest History Museum" (320g/85,5mm) + "CASTRVM BVDENSE / Budapest History Musem - Buda Palace" (422g/100mm) pair of commemorative Br medallions in original case. Sign: Walter Madarassy...
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Francesco Ferrer emlékére" Br emlékérem. "IN MEMORIAM FRANCESCO FERRER 1909 OCT. 13" (38,86g/50,5mm) T:2 / Hungary 1909. "To the Memory of Francesco Ferrer" Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (38,86g/50,5mm) C:XF HP 3691.
Reményi József (1887-1977) 1925. "Soproni Kereskedelmi és Iparkamara Jubileumi Iparkiállítása / Moson Sopron Vas és Zala Iparosainak Ipari Érdemekért" kétoldalas, jelzett Ag plakett, eredeti, sérült dísztokban (82,85g/0.900/60mm) T:2 / Hungary 1925. "For the jubilee Industry Exhibition of The Commerce and Industry Chamber of Sopron" hallmarked Ag plaque in original, damaged case (82,85g/0.900/60mm...
Reményi József (1887-1977) 1929. "A kormányzói díjat nyert dalosok emlékérme / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" Br érem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2 / Hungary 1929. "Singer's medal - Miklós Horthy" Br medallion on ribbon. Sign.: József Reményi (35mm) C:XF HP 4461.