cca 1850 ezüst (Ag.) augsburgi olaj-ecet tartó, eredeti köszörült üveg palackokkal, aprólékos ötvös munka, jelzett, mesterjeggyel, jó állapotban, nettó: 1440 g, m:30 cm, 28×22 cm 1986-os Iparművészeti Múzeumos védettségi papírral / Handmade silver oil and vinegar jug, with original glasses, hallmarked, in good condition, 1440 g net.
J. C. Klinkosch ezüst műhely (Bécs): Ferencz József a lovon. Ezüst kisplasztika, öntött, vésett és cizellált, jelzett, a kard rész letört, nettó:540 g 6,5×16,5 cm, m:14,5 cm, A családhoz kapcsolódó okmányokkal,fotóval (6 db). Jankovich László (1867-1940) huszár ezredes hagyatékából / Equestrian statue of Franz Joseph, Silver, hallmarked, with broken sword, with documents and photos, 540 g net.
Ezüst (Ag.) szecessziós teafőző állvánnyal,négy lábon álló állvány középen pótolt ezüstözött spirituszégővel, rajta trébelt teáskanna, plasztikus tölgy erezettel és makk díszítéssel, jelzett (800), m:45 cm, 24×22 cm nettó:1940 g / Silver Samovar Art Nouveau Tea Pot, hallmarked
1900 ezüst (Ag.) neobarokk jardiniere, áttört szélekkel, poncolt, cizellált, öntött fülekkel, jelzett (V. Mayer's Soehne), eredeti csiszolt üvegbetéttel (nagyon apró csorbával), 30×16 cm, m:14 cm nettó:492 g / Silver jardiniere, hallmarked, with glass bowl, with small notch, 492 g net.
Masszív ezüst (Ag.) tálca, plasztikus búzaszál és szőlő fürt díszekkel, jelzett, 34×51 cm, nettó:1877 g / Silver tray with hallmark and winery decoration. 1877 g net.
Fehér arany (14 K) gyűrű táblás csiszolású smaragd kővel, körülötte 30 db csiszolt brill kővel (d:30 mm), néhány hibás, bruttó: 5,64 g, méret: 56 / White gold (14K) ring with 30 emerald, some of them are faulty, size: 56
Antik ezüst szelence Bécs látképével. 1825. 13 latos ezüstjellel, SKE mesterjeggyel. / Antique silver box with a view of Vienna. 1825. 13 lat hallmark and maker's mark SKE. Net: 92 g. 85x55x18 mm