Asszonyi Tamás (1945- ) 1981. Három darabos Br plakett sorozat, közte egy három részből álló plakett (~1224g/90-96mm) T:1-,2 / Hungary 1981. Three pieces Br plaque set, with a three part plaque. Szign.: Tamás Asszonyi (~1224g/90-96mm) C:AU,XF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Milleniumi Nagy Érem Kiváló Érdemekért - Irsay Györgynek A-Irsa" Br emlékérem (230g/85mm) T:2 ph. / Hungary 1896. "Great Medal of the Millenium Exhibition" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (230g/85mm) C:XF edge error HP 753.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "Milleniumi kiállítási emlékérem" Br emlékérem Turcsányi Gyula részére. "1896-IKI EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS - ÉRSEKMEGYEI KÖNYVTÁRNAK EGER / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" (135g/70,5mm) T: / Hungary 1896. "Medal of the Millenium Exhibition" Br commemorative medallion for Gyula Turcsányi. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (135g/70,5mm) C: HP 752.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1901. "Korányi Frigyes doktorrá avatásának 50. évfordulója" Br emlékérem. "FRIDERICO KORÁNYI DE TOLCSVA PER LVSTRA X MED DOCTORI CRATI DISCIPVLI D D D / AEGROTIS SALVS MDCCCLI MDCCCCI" (118,14g/70mm) T:2 / Hungary 1901. "50th Doctor Jubilee of Frigyes Korányi" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (188,14g/70mm) C:XF HP 791.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1915. "Ezer Éve küzd a magyar" Br emlékérem (32mm) T:2 Hungary 1915. "A Thousand Years of Struggle" commemorative bronze medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (32mm) C:XF HP 901.
Berán Lajos (1882-1943) 1920. "Santo Cristo de Limpias" Br plakett díszes, falra akasztható kereten. Valószínűleg ajándék Berán Lajos a testvérének, Berán Nándornak, mivel a keret hátoldalán a következő felirat olvasható: "Nándi öcsémnek szeretettel, Lajos 1926 Karácsony"(~650g/a plakett 205x160mm) T:2 a keret több helyen is sérült / Hungary 1920. "Santo Cristo de Limpias" Br plaque on an ornate ...
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Wahlner Aladár emlékérem" aranyozott, jelzett Ag kitüntető emlékérem, névre szóló tokban, a díjazott nevével az érme hátoldalán, a tokban még miniatűr bányász jelvény (63g/0.987/50mm) T:1- / Hungary 1926. "Aladár Wahlner Medal" gilt, hallmarked Ag medal in original awarding case, with the name of the decorated person, with a miniature mining badge (63g/0.987/50mm) ...