Werbungen Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1774749
11690
29
Advertisement
cca 1910 Bp. I., Dr. Wanka-féle terpentines cipőpaszta reklámja, szép állapotban, 24×18 cm / Shoe polish advertisement, in good condition
1775371
11691
29
15000
Advertisement
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Vászonkötésben, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, in good condition. 1774843
11692
29
Advertisement
cca 1930-1940 A Szent Lukács Gyógyfürdő kristályvize, akvarell, eredeti reklámterv, 23,5x27 cm 1774668
11693
29
Advertisement
cca 1965 "100 ötlet havonta" - játék villanyvasút akvarell illusztrációja, címlapterv az Ezermester újság különszámához, Szenes szignóval, 25x17 cm
1773125
11694
29
Advertisement
Kozma Lajos (1884-1948): Boldog Új Évet Kíván Kner Izidor Könyvnyomdája, Gyoma, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 15x12 cm. 1774470
11695
29
28000
Advertisement
1896 Bp. VIII., Raditz Róbert Apostol Gyógyszertárának reklámkártyája, hátoldalon naptárral
1757081
11696
29
Advertisement
cca 1900 Hotel National Roma, reklám kártya / Advertising 12x8 cm
1776690
11697
29
11000
Advertisement
cca 1900 "Hajós féle Aradi Ibolya Créme Violette Hajós Árpád gyógyszertárából, Arad" feliratú gyógyszerésztégely / Vintage pharmaceutical jar, 5,5cm 1774409
11698
29
Advertisement
Első Losonci Rum- és Likőrgyár Rt., 10 db különféle italcímke 1774393
11699
29
Advertisement
Szeibert-féle kárpátaljai áfonyalikőr, 2 db italcímke 1774400
11700
29
Advertisement
Bartos Rum- Likőrgyár, Léva, 2 db italcímke: szederpálinka, Ó-Söprő brandy 1741049
11701
29
Advertisement
Réthy Béla gyógyszerész Békéscsabán, pemetefű cukorka címke, litográfia, Posner, d: 7 cm / Hungarian medicine box label, litho, d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF