Wagner (Ferenc) P. Francisco Universae Phraseologiae latinae Corpus, congestum - -... a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, liviana, Corneliana et aliis phraseologiis, demum linguis hungarica, germanica et slavica locupletatum. Tyrnaviensibus, 1775. Korabeli, jó állapotú bordázott egészbőr kötésben. / In full leather binding, good condition
[Marcus Tullius Cicero]: [M. Tullii Ciceronis Opera Omnia cum selectisimis Jani Gruteri & variorum notis, Ac Indicelocupletissimo, accurante Cornelio Schrevelio. Ad exemplar editionis Elzevirianae. Accedunt nova huic Editioni Dion. Gothofredi argumenta.] [Basileae (Basel)], [1687],[ Joh. Rodolphi Genathii], 1 sztl. lev.+1393. p.+17 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli pregamen-kötésben, modern aran...
Cent Quatrains des T'ang. Neuchatel, 1942, Baconniére. Francia nyelven. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel, szép állapotban / In French, half-leather binding, good condition.
Franz Kafka: Tagebücher und briefe. Gesammelte Schriften Band VI. kötet. Szerk.: Max Brod. Prag, 1937, Heinrich Mercy Sohn. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Franz Kafka: Tagebücher und briefe. Gesammelte Schriften Band VI. kötet. Editied by Max Brod. Prague,1937, Heinrich Mercy Sohn. First edition. Linen-binding, in German language.
Historical tales and legends, from the 7th to the 18th century. London, 1862, Burns & Lambert, 262 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, fakó gerinccel, angol nyelven./ Contemporary linenbinding, in English language.
Immanuel Kant: Kritik der praktischen Vernunft. Szerkesztette: Karl Kehrbach. [Leipzig, 1878, Philipp Reclam,] 2+V-XIV+2+196+24 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, fakó, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, egy-két lap (a címlap hiányzik), két lap hátul kijár. Immanuel Kant (1724-1804): A gyakorlati ész kritikája. 1878 -as kiadás. Karl Kehrbach (1846-1905) szerkesztésében német n...