Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bársony István előszavával. Bp.,(1925), Athenaeum. Kiadói festett papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal.