A magyar királyi honvédség története. 1868-1918. Írta: Suhay Imre tábornok vezetése alatt a M. Kir. Hadtörténelmi levéltár részéről kirendelt bizottság. Szerk.: Berkó István. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp.,1928, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár, 601 p. + 11 t.(Színes.) Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült ge...
A harcoló magyar honvéd. Képek a szovjet elleni hadjáratból. Bp., [1943], M. Kir. Honvéd Vezérkar főnöke (6. osztály). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Segédlet a leventeifjúság vallás-erkölcsi oktatásához. I. rész. (Unicus!) M. Kir. Honvédelmi Minisztérium kiadványa. Bp., 1943, Athenaeum-ny.,188 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító foltos. Benne a Veszprémegyházmegyei Levente-lelkészség Központjának levélével (1944.) Három korcsoport szerint, havi bontásban rendszerezi az anyagot. A harmadik, legidősebb korcsoportban fejti ki a "Zsidó fajjal...
A levente-újonc és a levente-apród szolgálata Bp., 1942, A Leventék Országos Parancsnoksága kiadványa 272 p. (235 ábrával). Kiadói festett egészvászon kötésben, nagyon jó állapotban.
Geőcze Bertalan, Dr.: A przemysli tragédia. Orosz fogságban írta --. Budapest, 1922. Pesti Könyvnyomda. 1 t. címkép + 232 p., szövegközti illusztrációkkal. Félvászon kötésben.
Gersi István lü. főellenőr: Légi fényképészet. Bp., 1925. Madách Könyvkiadó Vállalat. 160p. számos illusztrációval. + hozzákötve: UŐ: Függelék a légi fényképészethez. Bp., 1935. Madách. 79p. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.
Megyery Ella: Ejtőernyős villámháború. Eredeti felvételekkel (Bp.), [1941.] Stádium. 335 p., 8 t. (fotók). A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek listáján! Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben.