15034.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Dr. Lendl Adolf: Úti levelek két világrészből. Gozsdu Elek előszavával. Bp., é.n.,Heisler és Kózol Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 8+157 p.+29 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, egy kijáró táblával.