Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott gerinccel, borítóval, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel. A szerző által aláírt, 921. számú számozott példány.
Sághelyi Lajos: A magyar üvegesipar története. Bp., 1938, Budapesti Üvegesek, Üvegcsiszolók, Üvegedzők és Üvegvésők, Üveghajlítók, Üvegfoncsorozók, Üvegforrasztók, Üveg-, Porcellán- és Fayancefestők, Mozaikművesek és Tükörkészítők Ipartestülete,(Otthon-ny.,) 509+1 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül egyébként jó állapot...
Műszaki és tudományos kolligátum. Fésűs György: Gőz, gőzgép, vasút, gőzhajó, Bp., é.n. Stampel.104p. ; Uő: Villamosság, galvánosság, villámdelejesség. 100p.; Uő: Az órás mesterség. 34p. Korabeli egészvászon kötésben.
Dr. Lutter Nándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Bp., 1875, Franklin, 64 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos.