1909 Kozma Lajos (1884-1948): "Ez a könyv Goitein Gábor könyve", ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 11,5×5,5 cm. In: Shkespeare, William: Romeo und Juliet.+Der Kaufmann von Venedig.+Ein Sommernachtstraum. (Egybekötve.) Fordította: August Wilhelm von Schlegel. F. Müller-Münster illusztrációival. Berlin,én.,Deutsches Verlagshaus Bong&Co., 2+155+5+141+2+141 p. Német nyelven. Átkötött kopott...
L. A. Rati Opizzoni: Esposizione Collectiva delle opere del Machese Franz Von Bayros in Budapest, organizzata dalla Guilde Saint Georges. Siena, 1913. Lazzeri. 16p. Franz Bayros sok erotikus illusztációjával + hozzákötve: L. A. Rati Opizzoni: Imaestri della stampa erotica Fanz von Bayros (Choisy le conin) Siena, 1913. Lazzeri. 23p + 2 t (egészoldalas fénnyomatok) a szöveg között számos erotikus...