Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841184
30
120000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Gyártelepi alkony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1863307
10001
30
65000
Barta Ernő (1878-1956): Jézus születése. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
1846039
10002
30
30000
Bencze László (1907-1992): Asszonyok. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 36×55 cm 1822520
10003
30
Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm
1862266
10004
30
28000
Chovan Lóránt (1913-2007): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
1839314
10005
30
40000
Bernardus Fransiscus Coesel (1886-1952): Ház a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, 24×33 cm / House by the water, oil on canvas, signed, 24×33 cm
1839677
10006
30
38000
Csavlek András (1942-): Október. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×40 cm 1854522
10007
30
30000
Csillag József (1894-1977): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 37×60 cm 1866091
10008
30
60000
Diósy Antal (1895-1977): Félakt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 68×48 cm 1846034
10009
30
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Téli Dunántúl. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×44 cm 1865805
10010
30
28000
Edvi Illés Aladárné, Karády Etel (1877-1963): Virágcsendélet 1936. Olaj, karton, jelzett, sérült keretben, 54×43 cm 1854600
10011
30
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Duna part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF