Keramiken Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846584
11110
30
110000
Ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Cseresznyéző lány, festett, mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 1780170
11111
30
90000
Ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Széken ülő kislány. Terrakotta, engobe díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1854933
11112
30
160000
Ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Szarvasos nagyváza. Kézzel festett repesztett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), hibátlan állapotban, m:41 cm 1814301
11113
30
28000
Ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Váza. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), restaurált, m: 36 cm
1849695
11114
30
30000
Ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Amorf tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 5,5 cm 1865618
11115
30
28000
Ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Madaras váza pár (2db). Festett, mázas kerámia, jelzett, egyiken apró máz hibákkal, m:23,5 cm (2×) 1794072
11116
30
Ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány virággal. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 1856122
11117
30
48000
Ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Art deco kalapos lány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 48 cm 1845166
11118
30
Ceramics
Pál Ferenc (1914-2008): Juhász, mázas kerámia tálka, jelzett, apró kopásokkal, 27×13,5 cm
1860622
11119
30
22000
Ceramics
Komlós testvérek Budapest: Elefánt mama a kicsinyével. Mázas kerámia, jelzés nélkül, m:25 cm, 15×30 cm 1810702
11120
30
Ceramics
Schütz Cilli falitál, faun díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett. d: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF