Werbung-Pläne und Plaketentwurf Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1861007
10100
30
48000
Advertisement and Poster Designs
Faragó Géza (1877-1928): Színházi Élet 1924-es karácsonyi számának címlapterve. Vegyes technika, papír. Jelzett. 24×17,5 cm 1861000
10101
30
1924 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Likőr plakát terv, Vegyes technika, papír. 36×26 cm / Poster plan, watercolor, paper, 36×26 cm 1846591
10102
30
22000
1924 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Zwack Unicum, plakátterv, vegyes technika, papír, aláírt, 27×18 cm / Zwack Unicum poster plan, mixed technique, signed, 27×18 cm 1853605
10103
30
30000
Kónya Zoltán (1891-?): Kecskeméti barackpálinka, reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 19×12,5 cm
1853608
10104
30
30000
Kónya Zoltán (1891-?): Braun italok, reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 19×12,5 cm 1853612
10105
30
30000
Kónya Zoltán (1891-?): Palugyay borok, reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 19×12,5 cm
1845465
10106
30
cca 1936 Pál György (1906-1986): Ziegler Alfonz képes magárjegyzéke.. Pecséttel jelzett Globus nyomdás terv. Akvarell, papír / Advertising. Watercolor. 48x3 cm 1845573
10107
30
cca 1936 Tungsram autólámpa doboz terv. Tempera, papír, jelzés nélkül, 12x14 cm / Tungsram car lamp box essay 12x14 cm 1845462
10108
30
cca 1930 Impregnált zöldfájú Turul gyufa. Pecséttel jelzett Globus nyomdás gyufacímke terv. Akvarell, papír, / Match advertising. Watercolor. 48x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF