Rousseau összes művei. Collection complete des oeuvres de J.J: Rousseau Citoyen de Geneve. 1-30. Geneve, 1782. 27 kötet a 30-ból. Hiány 5.;17.;18. kötetek.) Egységes, gerincén aranyozott, jó állapotú egészbőr kötésben. A XVI. kötet miatt, mely az olasz zenéről szól, száműzték Rousseaut. Ebben a kötetben kihajtható mellékletek is szép számmal helyt kaptak, és hiánytalanul megvannak. / 27 volumes ou...
Sturm, Leonhard Christoph (szerk.): Des eröfneten Ritter-Platz. Anderer Theil./Welcher zu Fortsetzung der vorigen noch andere galante Wissenschaften anweiset. Insonderheit was bey Machinen, Arsenalen, Antiqvitäten und Bibliotheqven Hauptsächliches und Merckwürdiges zu beobachten vorfället./Welchem beygefügt Die Historie der heutigen Religionen und Allgemeinen Rechts-Geschichte. [Kolligátum, 6 köt...
Vitello, Francesco: Il Tesoro della vecchiezza di Andrea Laurenti, diviso in quattro discorsi, della vista, della malinconia, de'catarri e della ...Venetia, 1637, per il Ginammi. 418p. Korabeli, kissé megviselt pergamenkötésben / In tattered pergamin binding.
Wells, H. G.: The world of William Clissold. Leipzig, 1927, Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Előzéklapon ajándékozási sorokkal 1928-ból. Bordázott gerincű félbőr kötés, jó állapotban. / half leather binding, good conditon
K. W. Hamler's kurzgefaßte Mythologie oder Lehre von den fabelhaften Göttern, Halbgöttern und Helden des Alterthums. Wien-Prag, 1821, G. Haas, 436 p.+1 t. (rézmetszetekkel.) Negyedik kiadás. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, a címképen hiánnyal, egy tábla hiányzik, foltos./Leather-binding, with worn cover, damaged, repaired spine, with damaged title pict...