1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 patina, ph. / Hungary 1866. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with oval ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK: 133.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 kis patina / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU,XF small patina NMK 249.
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "Friedrich von Beck, a Fegyveres Erők Főparancsnoka 1906. június 11." egyoldalas Br emlékérem (76,86g/61mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1906. "FZM. .FRIEDR FREIH V BECK KUK CHEF DES GENERALSTABES F D GESAMTE BEWAFFNETE MACH 11. JUNI 1906" one-sided Br commemorative medal (76,86g/61mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "7. Huszárezred - Előre és harcra kész" zománcozott fém sapkajelvény (21x35mm) T:2 / Austrian-Hungarian Monarchy 1914. "Husaren-Regiment Nr. 7 - Vorwärts u. kampfbereit" enamelled metal cap badge (21x35mm) C:XF