Beck András (1911-1985) 1928. "Elismerésül a Képzőművészeti Kör" Br emlékérem (101,16g/54mm) T:2 / Hungary 1928. "Elismerésül a Képzőművészeti Kör (In recognition from the Art Group)" Br commemorative plaque. Sign.: András Beck (101,16g/54mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme (94,15g/60mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" double-sided Br commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. Sign.: Lajos Berán (94,15g/60mm) C:AU,XF edge error HP.: 1117.
Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, 101-es sorszámmal (122,87g/65mm) T:1-,2 / Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided Br plaque with Vörösmarty Mihály poet's quote, membership medal of the Asso...
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége" Br emlékérem, "A magyar társadalom legjobbjainak" eredeti, sérült tokban (85,12g/60mm) T:1-,2 / Hungary ~1930. "TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége (Alliance of Social Association)" Br commemorative medal, in "For the bests of the Hungarian society" original, damaged case. Sign.: Lajos Berán (85,12g/60mm) C:AU,XF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség" Br plakett márványtömbre rögzítve (márvánnyal együtt 571g/plakett 70x61mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association)" Br plaque fixed on marble block. Sign.: Lajos Berán (571g with the marble/plaque: 70x61mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség / 1943. II. 14. III" fém plakett (68,35g/50x69,54mm) T:2 patina, ph. / Hungary ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association) / 1943. II. 14. III" metal plaque. Sign.: Lajos Berán (68,35g/50x69,54mm) C:XF patina, edge error
Bognár György (1944- ) 1990. "Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért" piefort Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (72,17g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) / Hungary 1990. "Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values)" piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,17g/0.999/42,5mm) C:UNC (originally PP)
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.