Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) ~1919. "Liget Károly 1890-1919" egyoldalas Br plakett (704g/~160mm) T:2 patina
/ Hungary ~1919. "Ligeti Károly 1890-1919" one-sided Br plaque. Sign.: Zoltán Olcsai Kiss (704g/~160mm) C:XF patina