30307.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
6 000 HUF
14
Reményi József (1887-1977) 1932. "IV. Országos Kézművesipari Kiállítás - Országos Ipar-Egyesület 1842" aranyozott Br díjérem, peremen fémjel, eredeti "1932 ÉVI IV-IK ORSZÁGOS KÉZMŰVESIPARI TÁRLATON ARANY ÉREMMEL KITÜNTETVE" feliratú tokban (78g/60mm) T:1- / Hungary 1932. "4th National Crafts Exhibition" gold plated Br award medal with hallmark on edge. In original case with "Gold Award" text on it. Sign.: József Reményi (78g/60mm) C:AU