Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "ICH BRING DIR GLÜCK" szerencsehozó zománcozott medál 18db 5k-es érméből kialakított karkötőn T:2-,3 három sárgaréz kapocs hiányzik / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "ICH BRING DIR GLÜCK" enamelled lucky charm medallion on wristband made from 18pcs of 5 Kopeks C:VF-F three brass links missing
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK: 133
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Leopold Salvator Gyalogezred 10. Százada" réz sapkajelvény, hátoldalán "AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2" (31,5x34mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K. Leopold Salvator Infanterie - 10. Kompagnie" copper cap badge with "AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2" mark on back (31,5x34mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "K.u.K.F.s. ART. B. 6. - 1914-1917 IN TREUE FEST AUF JEDER FRONT (Császári és Királyi 6. Tüzérzászlóalj - 1914-1917 Elszántan minden fronton)" Zn sapkajelvény, függőleges tűvel, "FORÜNDL IV. FLORAG 7" gyártói jelzéssel (48x35mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K.F.s. ART. B. 6. - 1914-1917 IN TREUE FEST AUF JEDER FRONT" Zn cap badge, with vertical pin an...
1930. "M. Kir. Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred Tisztikara / Minden tettel hazádat szolgáld. Alapítva 1930. Április 5. - Emlékül 1924. VIII. 20. - 1930. VIII 1." Br emlékplakett. Szign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) T:1- / Hungary 1930. "Royal Hungarian 10th Gábor Bethlen Honvéd Infantry Regiment" Br commemorative plaque. Sign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) C:AU
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db nem hozzávaló miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:2 zománchiba / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and 2 not own miniatures, in damaged original case C:XF enamel error NMK 5...