Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2025125
32
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm 2032374
10001
32
28000
2030775
10002
32
120000
Agricola Lídia (1914-1994): Tavasz a Virághegyen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm
2030854
10003
32
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Család 1981. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×17,5 cm
2034746
10004
32
40000
Bardócz Árpád (1882-1938): Zichy Mihály portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
1955893
10005
32
11000
2030637
10006
32
55000
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm
2028798
10007
32
11000
2026116
10008
32
30000
Ifj. Benedek Jenő (1939-): A festő magányossága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm 2026098
10009
32
120000
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok vázában. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×61 cm
2027633
10010
32
Bordy András (1905-1989): Újság olvasó férfi. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×37 cm 2045824
10011
32
11000
Bornemisza László (1910-1995): Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 43×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF