Légy a pókhálóban, monogramos ezüst (Ag.) pénztárca bőr belsővel, fém belső szerelékkel és lánccal, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, kopásokkal, 16.,5×8×1,5 cm, bruttó 210 g
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 257799, kopott, eredeti kopott bőr tokjában / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 257799 - 6 x magnification
cca 1800 Jacob Senebier (itt: Seuebier(!), ?-?): Az osztrák császári címerállatot formázó, díszesen gravírozott régi bronz napóra, rögzített gnómonnal, a holdfázisok jelzésére szolgáló koronggal, 18,5×16,5×7 cm / cca 1800 Antique sundial in the form of the double-headed eagle of the Austrian Empire, richly engraved brass with fixed gnomon and an annexed rotating disc indicating the moon phases, m...
cca 1900 G. Reichert mikroszkóp, hiányos, eredeti fa dobozában (kulcs nélkül), magyar kézzel írt nagyítási mutatóval, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm / G. Reichert microscope, deficient, in wooden box, without key