150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Palkó Tibor (1959- ): A piéta. Olaj, vászon, jelzett. Palkó Tibor Munkácsy-díjas festőművész műveivel többek közt a Godot Galéria kiállításain szerepelt, az árverésünken szereplő festménye korai alkotásai közé tartozik. 95×70 cm