12 000 HUF
1916. "K.u.K. Generaloberst Kövess v. Kövessháza" egyoldalas Br emlékérem. Szign.: M. Schwerdtner (106,76g/65mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. Generaloberst Kövess v. Kövessháza" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: M. Schwerdtner (106,76g/65mm) C:XF small patina