Ternisien d'Haudricourt: Fastes de la Nation Française. Paris, 1805. B. Duchesne. Franciaország nemzeti ünnepeit bemutató könyv minden ünnephez egy rézmetszetű címképpel. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben, jó néhány lap sarkán folttal, összességében jó példány / Holidays of France with many engravings, in slightly worn full leather binding, with stain on many pages. Good piece.
Kaulbach, Wilhelm von - Goethe: Reineke Fuchs Stuttgart 1867. Cotta. Gestochen von R. Rahn und A. Schleich. Egész oldalas litografált illusztrációkkal Dúsan aranyozott, kopott egészbőr kötésben. 277 p. 37 cm / Full page lithographic illustrations, full leather binding with wear.37 cm