Szepes Mária: Pöttyös Panni az idővonaton. Rákosy Anikó rajzaival. A szerző, Szepes Mária (1908-2007) által dedikált. Bp.,1989,Móra,(Debrecen, Alföldi-ny.), 89+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Fedor Ágnes: Négy gyerek meg egy oroszlán. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1943], Aurora. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, eredeti (!) bontatlan nyomdai celfofánban, jó állapotban.
Sebők Zsigmond: Mackó úr szárazon és vízen. Mühlbekck Károly rajzaival. Bp.,[1926],Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé (foxing) foltos lapokkal.