XX sz. eleje: Szabadkőműves kalapács. Progressio páholy. Csont és fa. Jelzett. 23,5 cm Díszdobozban. / Freemason hammer. Wood with bone inlay. Marked: Progressio.
1915 A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy által főiskolai diákok nyomorának enyhítésére 1915. dec. hó 5-én délután 5 órakor a Patria Páholy patronatusa alatt rendezett Tea-délután műsora, Bp., Budapesti Hírlap-ny.