6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Budapest VIII. Esterházy utca (Nemzeti Múzeum mögött), Nemzeti lovarda, Károlyi palota (1857-ben Ybl Miklós tervei alapján épült, a háborúban megsérült, majd 1945-ben a Műemlék Bizottság tiltakozásának ellenére is lebontották). Divald Károly 265. sz.
T2/3