Pavlik Ferenc Bőrkabátok üzletének reklámlapja. Budapest Károly körút 9. / Hungarian leather jackets' shop advertisement card + "1938 IX. Budapesti Őszi lakberendezési és háztartási vásár" So. Stpl s: Horváth Béla (EK)
Sokáig él, aki sok kenyeret eszik! Hátoldalon "Családias Pékbál" meghívó. Diskai Mona Lisa Fotostudió / Hungarian baker's ball advertisement and invitation (apró lyukak / tiny pinholes)
Landwirtschaftliche und Gewerbeausstellung Gmünd 1912. Unter dem Protektorate Sr. K.u.K. Hoheit d. Herrn Erzherzog Rainer, Wappen. Verlag K. Trisko / Agricultural and commercial exhibition. Art Nouveau, litho
1900 Reiner L.-féle Küry-Créme főraktára. Budapest, Andrássy út 2. Törvényesen védett Sanitas készítmények tulajdonosa. Löbl D. és fia, Adler Mór / Hungarian cosmetics advertisement