Werbungen

Zahl der Lose: 54

1897 (Vorläufer!) Nürnberg, Nuremberg; XII. Deutsches Bundesschiessen / 12th German federal shooting (EK)
23371.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 500 HUF
22,55
24,29
Vaterländische Transport Aktiengesellschaft. Budapest V. Váci út 6. reklám / Fatherland Transport Corporation, advertisement
23372.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Indanthren textil festék reklámlap. Kinyitható / Indanthren textile paint advertisement. folding
23373.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Pavlik Ferenc Bőrkabátok üzletének reklámlapja. Budapest Károly körút 9. / Hungarian leather jackets shop advertisement card + 1938 IX. Budapesti Őszi lakberendezési és háztartási vásár So. Stpl s: Horváth Béla (EK)
23374.
Materialzeichen T2/3

Pavlik Ferenc Bőrkabátok üzletének reklámlapja. Budapest Károly körút 9. / Hungarian leather jackets' shop advertisement card + "1938 IX. Budapesti Őszi lakberendezési és háztartási vásár" So. Stpl s: Horváth Béla (EK)

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Sokáig él, aki sok kenyeret eszik! Hátoldalon Családias Pékbál meghívó. Diskai Mona Lisa Fotostudió / Hungarian bakers ball advertisement and invitation (apró lyukak / tiny pinholes)
23375.
Materialzeichen T2/3

Sokáig él, aki sok kenyeret eszik! Hátoldalon "Családias Pékbál" meghívó. Diskai Mona Lisa Fotostudió / Hungarian baker's ball advertisement and invitation (apró lyukak / tiny pinholes)

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Landwirtschaftliche und Gewerbeausstellung Gmünd 1912. Unter dem Protektorate Sr. K.u.K. Hoheit d. Herrn Erzherzog Rainer, Wappen. Verlag K. Trisko / Agricultural and commercial exhibition. Art Nouveau, litho
23376.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Globus konzervek német nyelvű reklámlapja. Klösz / Ungarische Qualitäts-Konserven / Hungarian canned foods advertisement in German, tomato can (EK)
23377.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1900 Reiner L.-féle Küry-Créme főraktára. Budapest, Andrássy út 2. Törvényesen védett Sanitas készítmények tulajdonosa. Löbl D. és fia, Adler Mór / Hungarian cosmetics advertisement
23378.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
23379.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
1928 Zubek Bertalan és Társa puskaműves fegyverek és sportcikkek áruháza. Budapest, Múzeum körút 29. szám / Hungarian gunsmith advertisement (EK)
23380.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Mosonmagyaróvár, Zemplenczky Gyula kályhamester reklámlapja / Hungarian stove master advertisement (EK)
23381.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1899 (Vorläufer!) Huszár toborzó. Ezredéves Kiállítás emléklap. Posner Károly és fia / Danse des hussards / Hussars. Litho + barna 2 Kr. Ga. (EK)
23382.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 400 HUF
9,02
9,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF