Fábián József: Visgálódó és oktató értekezés a szőlő-mívelésről. A bor, égettbor, közönséges és fűszeres etzetek készitésének mesterségével együtt. Chaptal belső minister, Rozier apátúr, Parmentier, és Dussieux polgárok által. XXI réztábla rajzolatokkal. Frantzia nyelvből fordította, és külömb-külömbféle jegyzésekkel, azok között a szőlő-czúkor, és szőlőmag-olaj tsinálásának módjával megtoldotta n...
Havas Nándor-Bokros Lajos-Pelz Béla: Kávésipari ismeretek. Ipari szakkönyvtár 107-108. Bp.,[1945.],Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége,("Szikra"-ny.),174 p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. Leírásokkal, áruismerettel, és konyhaművészet-ételek, és italok-pinceműveletek fejezetekkel. Ritka!
Rapaics Raymond: A kenyér és táplálékot szolgáltató növényeink. Népszerű Természettudományi Könyvtár. Bp., 1934., Kir. M. Természettudományi Társulat, 2+192 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.