Vadas Jenő: Erdőműveléstan. Írta: - - az Erdészeti Akadémia rendes tanára, m. kir. erdőtanácsos, a Magyar Ornitológiai Központ levelező tagja. Az Országos Erdészeti Egyesület Deák Ferenc-Alapítványából 150 arannyal jutalmazott pályamunka. 220 szövegközti képpel. Bp., 1898., Országos Erdészeti Egyesület, ("Pátra"-ny.), XIV+2+711 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, kopott, javít...
Diezel-Dr. Mika Károly: Az apróvad vadászata. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás Újrakötött egészvászon kötés, kötéstáblán az eredeti borító felhasználásával
Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Bp., (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. A díszcímlap és az első kötéstábla illusztrációja Kotász Károly munkája. Kiadói, festett, aranyozott, illusztrált piros egészvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal. / István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrati...
1948 Magyar Vadász. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének hivatalos lapja, I. évf. 1. szám. 1948. júl. 1. Szerk.: Sas Árpád, Kárpáti József. Bp., Általános Nyomda, szakadásokkal, a címlapon jegyzettel, 16 p. Az új szocialista rendnek megfelelően, új vadász szövetség alakult "Magyar Vadászok Országos Szövetsége", amely a "Nimród" vadászlapból "Magyar Vadászt" csinált.