Bary József: A Tiszaeszlári bűnper. - - vizsgálóbíró emlékiratai. Bp., 1933, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 612 p. Első kiadás.; Hozzá kötve: Erdélyi József: Solymosi Eszter vére. Bp., 1938, Centrum, 4 p. A címlapon Erdélyi József (1896-1978) aláírásával. Átkötött aranyozott álbordás egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által...
Mittelmann Bernát: A körülmetélés eredete, története és orvosi műtéte. Bp., 1900, Szerzői kiadás, (Neumayer Ede-ny.), IV+5-108 p. Átkötött egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
Király Aladár: A nyíregyházi gettó története. I. rész: A nyíregyházi gettó története. II. rész: Mi az igazság? Felvilágosító közlemények a keresztény magyarok számára a zsidókérdésről. Nyíregyháza, 1946, Szerzői kiadás,(Venkovits K. Lajos-ny.), 67+3 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Ritka!
Székely Nándor: A Numerus Clausus Magyarországon. Bp., 1922. Kiadják a magyar egyetemről kizárt zsidó ifjak. 86p + II + 5 p reklámok. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Ritka!
Egyház és társadalom a fajelméletről és a II. zsidótörvény javaslatáról. Egyházfők, tudósok, államférfiak, közírók, és testületek megnyilatkozásai. Szerk.: Sós Endre. Periszkóp kiadás. Bp., 1939., Klein V.-ny., 82+2 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis szakadással, kis folttal, kissé laza kötéssel.