Walter von Zur Wester: Exlibris. (Bucheignerzeichen.) Mit 6 Kunstbeilagen und 164 Abbildungen. Sammlung Illustrierter Monographien 4. Bielefeld und Leipzig, 1901., Velhagen & Klasing, 6+103 p.+6 (képtáblák, közte 1 rézmetszettel, és 1 litográfiával) t. Német nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott papírkötés, egy táblán folttal, kisegyedi ex libris-szel: Ex libris Lampel (Hugó), tus, papír, jelzés...
1941 Békés Újévet! 1941. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesület kiadványai (MEGE) XIII. A könyv művészi összeállítását Fery Antal végezte. Bp.,1941., 2 sztl. lev. + 25 (fametszetű ex-libris) + 8 (rézmetszetű ex libris) + 1 (színes fametszetű ex libris) t. Az ex librisek közül 12+7 aláírt. A címlapon Vadász Endre metszete. Kiadói fűzött papírkötés, ex libris-szel. Megjelent 250 példán...
"A gyűjtő" Ex Libris különszáma. Az ex-libris Magyarországon és külföldön. Le Collectionneur Numéro Special. 6.7.8. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, Hornyánszky Viktor-ny., 158 (149-306)+2 p.+ 4 t.(színes)+ XXVI t. melléklet (színes)+8 p. Magyar és francia nyelven. Egyetlen kiadás. Számozatlan példány. Számos egészoldalas, és szövegközt...