Hajas Tibor (1946-1980): Cím nélkül, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat PD jelzéssel. 33×48 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, feltehtően nem sokkal Hajas halála előtt készült grafika! Hasonló munkája reprodukálvaaz Engesztelés I., ld. Hajas Tibor 1946-1980, Magyar Műhely - d'atelier, Paris, 1985, oldalszám nélkül.
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 2/32. 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Serenade. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 2/32. 44,5x48 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art!
Gulyás Dénes (1927-2003): Tisztelet Brueghelnek, 1984. Olaj, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Alumínium keretben. Bal felső és jobb alsó sarkában kisebb felületi sérülésekkel. 100×100 cm
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Házasélet. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: VI/VI, lapméret: 43,5×32 cm. Hátodalán a művész biográfiájával.
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Ütközések II. Filctoll, tus, papír, jelzett. Hátoldalán R 67/94 életmű katalógusszámmal. Üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm