cca 1930 Hagenmacher Kőbányai Sörgyárak kőbányai és budafoki gyárak nagy méretű litho reklám plakát. Kis szakadással / Beer factory large litho poster with small tear. 49x64 cm
1927 Kerékpáros oklevél. Litográfia. Burgau Zweirad Club tiszteletbeli tag. Nagy méretű, keretben, fóliázva, Nyomat: 47x33 cm Lap 57x43 cm / Large litho bycicle warrant Burgau Print size: 47x33 cm page 57x43 cm In frame
1930 Vasas Sportpályán rendezett Vasas II.- RTK I. amatőr labdarúgó szövetségi díjmérkőzés, Vasas I.- RTK I: amatőr díjmérkőzés, BAK TK - Megyer FC professzionális bajnoki mérkőzés plakátja, ott, 47×31 cm
1919 Le az élősdi sajtóval! Keresztény Nemzeti Sajtót! Antiszemita plakát Sopron, (1919) : Röttig-Romwalter Színes litográfia 95x70 cm. Teteje levágott, szakadással. Ritka! / Anti semitic propaganda poster with tear
1990 Weininger Andor, vom Bauhaus zur konzeptionellen Kunst, Bauhaus-Archiv, Museum für Gestaltung, Berlin. KIállítási plakát. Ofszet, papír, 59×84 cm. / Exhibition poster, offset on paper