Skulpturen, Plaketten Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2482888
11169
36
50000
Statues, plaquettes
Bory Jenő (1879-1959) - Kézimunkázó lány 1910. Patinázott kerámia. Talapzaton jelezve: Bory J. 1910 Sérült és restaurált. Strobl Alajos szobrásznövendéke volt. m: 42,5 cm 2470737
11170
36
150000
Statues, plaquettes
Tóth Menyhért (1904 - 1980): Mukuli. Öntött, patinázott bronz. Jelzés nélkül. m: 17 cm 2470740
11171
36
150000
Statues, plaquettes
Zsakó István (1954- ): Piramisnő. Öntött, patinázott bronz. Üreges rész gipsszel kiöntve. Jelzett: Zsakó 1998 (II/X) m: 15 cm
2476450
11172
36
220000
Statues, plaquettes
Sztrákos László (1954): Lebegés, öntött, polírozott bronz, m:36,5 cm, Jelezve: Sztrákos
2476446
11173
36
190000
Statues, plaquettes
Sztrákos László (1954): Mózes, öntött, patinázott bronz, m:38,5 cm, Jelezve a talapzaton: Sztrákos
2474508
11174
36
190000
Statues, plaquettes
Beszédes János László (1874-1922): Búsuló juhász kutyájával. Öntött patinázott bronz, jelzés nélkül, lábánál illeszkedési hibák, m: 33 cm 2470213
11175
36
80000
Statues, plaquettes
Medgyessy Ferenc ( 1881 - 1958): A három grácia. Öntött, patinázott bronz fali plasztika. - Jelzett: Medgyessy F. 23 × 30 cm
2361675
11176
36
200000
Statues, plaquettes
Kutas László (Budapest, 1936 - ) Lány, széken. Patinázott bronz, jelzett, soszámozott 1/4. m: 27 cm 2367847
11178
36
180000
Statues, plaquettes
2452137
11179
36
160000
Statues, plaquettes
Deim Pál (1932-2016): Bábu. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzés nélkül. 15x9,5x28cm Deim Pál művészetében, a stilizált bábu az egyik legjellegzetesebb motívuma, amely mint egy embernek a emlékműve, mely térsíkok közé van szorítva, jelenik meg, mind a festészetében úgy a kisplasztikáin is. Foglalkoztatta a magányosság és az emberben lévő kettősség és a világban helyét kereső ember kérdése ... 2450665
11180
36
75000
Statues, plaquettes
Muzsnay Ákos (1945 - ): Káin és Ábel. Viaszveszejtéses öntött, patinázott bronz, márványtalpon. Jelezve márványtalp oldalán: Káin és Ábel Muzsnay 1990. m. talapzattal: 35cm
2469916
11181
36
80000
Statues, plaquettes
Alexander Archipenko (1887 - 1964): Fésülködő nő. Patinázott bronz. Jelzett: 7/5 Archipenko 1915. (Utánöntés) m: 31cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF