8 000 HUF
9
Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón karcolásnyommal, kissé foltos lapélekkel. Számozott, 066. számú számozott, és a szerző által DEDIKÁLT példány.