6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Az ellenzék vívmányai. Budán, 1869. Magy. Kir. Egyetemi Ny. [8] 70 p. A kötet az 1867-es kiegyezés után létrejött ellenzék politikáját bírálja. Aranyozott gerincű modern vászon-kötésben, kiadói papírborító belekötve