10050.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
95 000 HUF
Faragó Géza (1877-1928): Olvasó. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 37×28,5 cm / watercolour and pencil on paper, signed, framed