10130.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
95 000 HUF
21
Gyémánt László (1935-): Teller Ede portréja. Olaj, vászon, jelzett. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.gyemant1935.hu/portrait/Edward_Teller.html. Fakeretben, 50×40 cm / László Gyémánt (1935-): Portrait of Edward Teller. Oil on canvas, signed. Reproduced on the artist's homepage: http://www.gyemant1935.hu/portrait/Edward_Teller.html. Framed, 50×40 cm