10167.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
10
Lőrincz Vitus (1933-): "Tükörben". Tűzzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat raglapjával, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a Derkovits Teremben rendezett egyéni kiállításán. 19,5x18 cm. Fa keretben.