10108.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
110 000 HUF
297,30 EUR, 323,53 USD
Nagy Imola (1976-): Női akt. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 50x60cm