10110.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
Rácmolnár Sándor (1960): Akt felhők között, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (56/57). 40×60 cm/ lithograph on paper, signed, numbered: 56/57