10171.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zöld emlék, 1971. Vegyes technika, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, üvegezett fakeretben, 21×17 cm