10117.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x22,5 cm